Hakkımızda

OyunProgramTorrent.com , Ağustos 2013’de kurulmuştur. Türkiye ve dünyadan internet alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Full Oyun, Full Programlar | OyunProgramTorrent.com Mart 2014 ’den itibaren yeni yazarlara kapılarını açmıştır. Full Oyun ve Full Program konularında Türkiye’ nin en popüler blogu olma aşamasında 2 yılını tamamlamış ve sizlere daha uzun süre hizmet vermeye devam edecektir.

Altyapı Hakkında:

OyunProgramTorrent.com ‘a yapılan girişlerin gizliliğin korunması amaçlı 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sayede sitemize yapılan bağlantılar gizli olup sadece sizin gözetiminizdedir.

Tarayıcı Bildirimleri Hakkında:

OyunProgramTorrent.com yeni eklenen konuları, tarafınızdan yorum yaptığınız bir bağlantıya verilen cevapları sizlere hada hızlı iletmek amacı ile tarayıcı bildirimlerini kullanmaktadır. Tarayıcı bildirimlerini aktif edebilmek için sitemize ilk ziyaretinizde sağ üst bölümde bildirimlerin aktif edilip-edilmemesi için bir uyarı göndeririz. Uyarı penceresinde izin ver butonuna tıklarsanız daima güncel haber ve yorumlarınıza verilen cevaplardan haberdar olursunuz. Eğer alınan izni reddederseniz bir daha hiç rahatsız edilmez ve sitemizden haberdar olamazsınız.

Reklam Gösterimi Hakkında:

OyunProgramTorrent.com Varsayılan google çerezlerini kullanmaktadır. Bu çerezleri, siz kullanıcılarımıza daha iyi ve ilgi alanınıza dayalı reklam gösterme amaçlı kullanmaktayız.

 

OyunProgramTorrent.com editör ve yazarlarıyla iletişime geçmek ve yazarlık başvurusunda bulunmak için aşağıdaki form üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

iyi eğlenceler…

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz