Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Blog 0

RE CODE: Veronica X, PS4 İçin Önümüzdeki Hafta Çıkabilir

Geçtiğimiz Mart ayında Alman sınıflandırma kuruluşu USK’nin sayfasına yansıyan bir listeleme neticesinde Resident Evil CODE: Veronica X oyununun PlayStation 4 için yola çıktığını öğrenmiştik. Her ne kadar Capcom bu konuda resmi bir açıklama yapmamış olsa da, belli ki saman altından su yürütmeye devam ediyor.

RE CODE Veronica X, PS4 İçin Önümüzdeki Hafta Çıkabilir

Bugün itibarıyla oyun dünyasının önde gelen sitelerinden olan Gematsu, resmi Twitter hesabı üzerinden ilginç bir paylaşımda bulundu. Öyle ki, bu paylaşım, önümüzdeki hafta çıkacak olan PlayStation 4 ve PlayStation Vita oyunlarından oluşan bir resim paylaştı. Bu oyunların içerisinde, Resident Evil CODE: Veronica X de bulunuyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Capcom Resident Evil CODE: Veronica X oyununun PlayStation 4 için çıkış tarihini bırakın, resmi duyurusunu bile yapmamıştı. Ancak Gematsu tarafından yayınlanmış olan bu görselin aslı astarı varsa, o zaman Capcom oyunu belli ki sessiz sedasız bir şekilde satışa sunarak bizlere bir sürpriz yapmak istiyordu. Ne var ki, Gematsu tarafından bu sürpriz bir parça da olsa bozulmuş oldu. Öte yandan, Claire Redfield ile Rockfort Adası’na geri dönmek isteyen PlayStation 4 sahibi Resident Evil hayranlarını da fazlasıyla sevindirdi diyebiliriz.

{Doruk}

Bencil biri olmadığımı düşünüyorum, elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.