Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Blog 0

Ubisoft, Far Cry 3 İle İlgili Planlar Yapıyor Olabilir

Assassin’s Creed serisinin Syndicate sonrasında sessizliğe gömüldüğü gibi Far Cry serisinin de Primal sonrasında yeni bir oyununu görememiştik. Ancak bu tabi ki de serinin halihazırda yeni bir oyununun geliştirilmediği anlamına gelmiyor. Ama şimdilik herhangi bir haber alabilmiş değiliz. Bugün ise Ubisoft ilginç bir gelişme ile karşımıza çıktı. Far Cry 3 ile alakalı bir hazırlık yapılıyor olabilir.

Ubisoft, Far Cry 3 İle İlgili Planlar Yapıyor Olabilir

PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için geliştirilmiş olan Far Cry 3, geçtiğimiz neslin kaliteli yapımları arasında yer alıyor. Arkadaşlarımız ile çıktığımız tatilin kabusa dönmesinden sonra, Jason Brody olarak korsanlar tarafından kaçırılmış olan arkadaşlarımızın hayatını kurtarmak için zamana karşı yarıştığımız oyunumuzun senaryosu, Rook Island üzerinde geçiyordu. Geçtiğimiz günlerde ise Ubisoft, Facebook sayfası üzerinden Far Cry 3 ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Sizlerinde gördüğü bu etkileyici görsel, yorum kısmında yer alan “hiçbir zaman gerçekten terk etmediğimiz bir ada.” notu ile paylaşıldı. Bu resimden üç farklı sonuç çıkartabiliriz. Bunlardan ilki ve en yakın olanı, Ubisoft, Far Cry 3 HD Remaster için imalı yoldan bir duyuru yapmış olabilir. İkinci olarak eski günleri yad etmek istemiş olabilir. Sonuncu olarak da Rook Island adasında geçecek ve Far Cry 3 oyunundaki senaryonun öncesini anlatacak olan bir Far Cry 5 için bir işaret verilmiş olabilir.

Ubisoft kuyuya bir taş attı ve bakalım nasıl çıkacak?

{Doruk}

Bencil biri olmadığımı düşünüyorum, elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.